Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu

Opis zadania Stosy Novigradu w Wiedźminie 3.

Po zakończeniu wątku w Velen dostań się do Novigradu z wykorzystaniem glejtu od Krwawego Barona. Możesz też przepłynąć rzekę lub wykonać zadanie o nazwie Hieny Cmentarne. Nie ma to większego znaczenia. Rusz do miasta, a na pewno miniesz rynek, gdzie będzie palona czarodziejka.

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu

Potem wejdź na teren domu i pomów ze zbirami - możesz z nimi rozpocząć walkę, którą najlepiej skończyć, wyciągając z pochwy miecz stalowy. Wtedy przestraszysz bandytów i rozpoczniesz z nimi normalną rozmowę. Będziesz musiał odbyć konwersację z Menge, a następnie odnaleźć Zimny Gaj, dom żebraków. Wcześniej porozmawiaj z osobami na ulicy, którzy żebrzą.

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu 2

Kluczowy jest bezdomny, który siedzi na kładce tuż nad Tobą - na lewo od rynku. Zagadaj do niego. Ten Cię zbędzie, ale możesz drugi raz z nim porozmawiać. Wtedy zdradzi Ci, gdzie znajduje się Zgniły Gaj. Dostań się na miejsce, podaj hasło:

  • Hasło to Stara locha powiła warchlaki.

Następnie wejdź do środka i pomów z Królem oraz Triss. Z czarodziejką pójdziesz do magazynu, a potem zejdziesz - otwierając właz - do kanałów.

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu 3

Zabij utopca, a potem wciśnij przycisk na filarze z cegieł. Przejdź brzegiem kawałek dalej i zanurkuj, gdy Triss o to poprosi. Podpłyń pod drugi most i zanurkuj dopiero pod nim (pod tym pierwszym nie znajdziesz paczki).

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu 4

Blisko wielkiej skrzyni, w której znajdziesz schematy, zauważysz także poszukiwaną paczkę. Zbierz ją i zwróć czarodziejce, z którą przejdziesz na targ rybny. Przyjmij zlecenie od Brendona i wejdź do kolejnego budynku.

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu 5

Odszukaj 3 dziury, przez które przechodzą szczury - idź w lewo do prawej strony, a wszystkie z nich zauważysz bez problemu. Potem wróć do Triss i porozmawiaj z nią na rozmaite tematy. Potem okaże się, że Brendon Was oszukał.

Wiedźmin 3 - Stosy Novigradu 6

Musisz zabić strażników - to prosta walka. Po tym porozmawiaj z kupcem, który zapłaci podwójnie. Po tym zakończysz misję.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper