Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - W sercu lasu: Sven czy Harald, komu zaufać?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - W sercu lasu: Sven czy Harald, komu zaufać?

Wybory w misji "w sercu lasu" w Wiedźminie 3.

Zadanie "w sercu lasu" jest na tyle obszernym zleceniem, że warto wspomnieć o nim w sekcji poświęconej bardziej rozbudowanym questom. Będąc we wsi Fejrlund znajdziesz grupkę mieszkańców, która będzie stać nad martwym ciałem. Po przeprowadzeniu podstawowego śledztwa Twoim zadaniem będzie poparcie jednego z dwóch pomysłów:

  • Jeśli poprzesz Haralda wejdziesz w pakt z Leszym, a następnie wrócisz do wioski. Harald podziękuje Ci, lecz w międzyczasie Sven podejdzie do Ciebie i ogłosi, że zabił starszyznę, a teraz chce zająć się właśnie Haraldem. Możesz go obronić, zabijając Svena, lub pozwolić go zabić, przyglądając się masakrze.
  • Jeśli poprzesz Svena, to znajdziesz osobę "odpowiedzialną" za masakrę. Przekaż Svenowi, co powinien z nią zrobić (wygnać lub zabić - na obie kwestie zgodzi się bez zawahania), a potem wyeliminuj Leszego. Gdy wrócisz do wioski, to okaże się, że zleceniodawca zabił starszyznę.

W obu przypadkach większość starszych osób mieszkających w wiosce ginie. Jedynie decydując się na pierwszy wybór, możesz ocalić Haralda, ale w takim przypadku zginie nie tylko starszyzna, ale także młodzi prezentowani przez Svena.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper