Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Kabaret

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Kabaret

Opis misji Kabaret w Wiedźminie 3.

Po uwolnieniu Jaskra bard poprosi Cię o spotkanie w jego karczmie. Udaj się na miejsce i porozmawiaj z przyjacielem. Przedstawi Ci swój plan, w którym musisz podłożyć się pod zabójcę, którego przestraszy Jaskier.

Wiedźmin 3 - Kabaret

W pierwszej kolejności pożycz od Iriny w teatrze drewniany mecz. Kobieta zrobi to bez problemu. Potem idź pod dom scholastyki i wysłuchaj Jaskra. Wciel się w bandytę, a potem wybieraj którekolwiek opcje dialogowe - zawsze dojdzie do walki z Jaskrem.

Wiedźmin 3 - Kabaret 2

Możesz się podłożyć i czekać, aż zada Ci sporo obrażeń lub zadać mu jeden cios, po czym lekko zranisz barda, lecz misja i tak skończy się powodzeniem. Teraz udaj się do Szałwii i Rozmarynu, gdy minie noc. Potem powiedz, który styl artystyczny wolisz.

Wiedźmin 3 - Kabaret 3

Potem idź do Polly, gdzie spotkasz Jaskra. Poszukaj klucza (znajduje się on na prawo od ławki). Potem wejdź do domu i przemów narzeczonemu do rozsądku lub pobij go. Ten pierwszy wybór jest lepszy, bo Polly pójdzie do Szałwii i Rozmarynu bez żadnych problemów.

Wiedźmin 3 - Kabaret 4

Potem idź jeszcze po plakaty. Na miejscu znajdziesz bandytów, którymi musisz się zająć, zanim znajdziesz potrzebną grafikę. Okaże się po bitce, że Latrec znajduje się w rezydencji Vegelbudów. Udaj się do niej, aby kontynuować to zadanie.

Wiedźmin 3 - Kabaret 5

Udaj się na tor wyścigowy i podejdź do wozu. Na miejscu znajdziesz niziołka - możesz spłacić jego dług lub spróbować wygrać wyścig. Warto zdecydować się na tę drugą opcję, jeśli wiesz, jak odnosić sukcesy w zawodach konnych. Po zapewnieniu sobie plakatów wróć do Jaskra.

Po pewnym czasie okaże się, że z Priscillą coś się stało. Warto kontynuować wątek Jaskra i Priscilli w kolejnym zadaniu.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper