Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie

Opis misji Na cienkim lodzie w Wiedźminie 3.

Po dotarciu na miejsce przygotowań porozmawiaj ze swoimi sojusznikami. Niezależnie od podjętych wyborów spotkasz się jeszcze z Yennefer lub Triss na osobności, jeśli wszedłeś z nimi w romans. Niezależnie od tego idź do Avallacha, co rozpocznie najazd Dzikiego Gonu.

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie

Po przejęciu kontroli nad Ciri walcz z jeźdźcami Dzikiego Gonu. Starcia są bardzo proste, ponieważ Ciri jest przesiąknięta dodatkową mocą, która pozwala eliminować wrogów jednym uderzeniem. Finalnie dotrzesz do Caranthira, z którym walka będzie trochę cięższa.

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie 2

Kluczem do wygrania pojedynku jest wykonywanie uników, a potem atakowanie nawigatora od tyłu. Dzięki temu stosunkowo szybko zabierzesz mu sporą część zdrowia. Po scence, a więc pierwszej części walki z Caranthirem, wcielisz się w Geralta.

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie 3

To jemu przypadnie zasługa wyeliminowania nawigatora Dzikiego Gonu. Walcz z Caranthirem w taki sposób, aby unikać jego kul. Na te pojedyncze odskakuj w bok, a na te rzucane w "grupie", uciekaj do tyłu lub zbliżaj się do wroga, aby nie zostać trafionym. Możesz też uderzyć oponenta, a przerwiesz jego atak. Staraj się też mieć cały czas na sobie znak Quen, który uchroni Cię przed pierwszym ciosem.

Wiedźmin 3 - Na cienkim lodzie 4

Po zabiciu Caranthira szybko wynurz się na powierzchnię i zacznij biec na pokład Naglfara. Możesz zabijać po drodze oponentów lub nie zaprzątać sobie nimi specjalnie głowy. Nie ma to znaczenia - w obu przypadkach dotrzesz na rzeczony statek i będziesz świadkiem śmierci Cracha. Potem rzucisz wyzwanie Eredinowi.

f

Starcie jest dużo prostsze od tego z Caranthirem. Unikaj ciosów lub blokuj je i częstuj przeciwnika znakiem Igni. Gdy oponent wprowadzi Cię do innej krainy, to w dodatku uciekaj od kul, biegając po arenie lub oddal się od oponenta, gdy będzie posyłał rażący promień mrozu.

Po zabraniu mu całego paska życia przejdź przez teleport i dobij Eredina, co zakończy jego żywot i tym samym tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper