Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Czarna perła

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - Czarna perła

Opis misji Czarna perła w Wiedźminie 3.

Podczas odwiedzania karczm w Novigradzie spotkasz przed jedną z nich Nidasa - nie da się go pominąć. Mężczyzna poprosi Cię o pomoc w związku z odnalezieniem perły dla jego ukochanej. Zgódź się i kontynuuj tę misję, gdy znajdziesz się już na Skellige.

Po rozmowie z Nidasem na moście idź w stronę brzegu. Gdy do niego dotrzesz, to zanurkuj w wodzie. Zalecamy zabić 2 syreny, aby nie przeszkadzały Ci w poszukiwaniach. Skorzystaj do tego z kuszy, a jeśli nie masz jej przypisanej, to zrób to teraz, w menu koła broni.

Wiedźmin 3 - Czarna perła 2

Potem szukaj małż. Otwieraj je i zbieraj perły, a w końcu znajdziesz tę koloru czarnego (pozostałe warto sprzedać, bo mają sporą wartość). Wróć teraz do Nidasa i szybko zabij utopce, aby mężczyzna nie zginął. Potem udaj się po zapłatę do karczmy w Jesiotrze w Novigradzie, a zakończysz misję.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper