Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Lekcja szermierki

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Lekcja szermierki

Opis misji Lekcja szermierki w Wiedźminie 3.

Podczas misji Spis cudzołożnic masz okazję potrenować z Rose var Attre. Jeśli zgodzisz się udzielić jej kilku lekcji, to ta misja pojawi się w dzienniku. Udaj się pod jej dom i powiedz o spotkaniu kapitanowi straży. Potem idź na most i zacznij udzielać dziewczynie lekcji.

Wiedźmin 3 - Lekcja szermierki

Uderz ją kilka razy zwykłym mieczem, a Rosa się podda. Po krótkiej rozmowie okaże się, że dziewczyna zniknie, a Ty będziesz musiał ją odszukać - biegnij do karczmy Siedem Kotów, a potem porozmawiaj z mężczyznami, którzy ją dręczą.

Wiedźmin 3 - Lekcja szermierki 2

  • Jeśli ich przepędzisz, Rosa będzie na Ciebie zła i wspomni, że żołnierze Nilfgaardu tak nie postępują. Skrytykuje postawę Geralta i odejdzie.
  • Jeśli ich zabijesz, zaimponujesz Rosie. Gdy się zarumieni Geralt da jej jednak jasno do zrozumienia, że kolejnych lekcji już nie będzie.

Podczas konwersacji warto użyć sugestii, aby wieśniacy mogli przeprosić Rosę. Potem lekcja się zakończy, tak samo jak wątek z tą postacią.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper