Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze

Opis misji W wilczej skórze w Wiedźminie 3.

Podczas przechodzenia wątku głównego, gdzie spróbujesz odnaleźć ciało Skjalla, trafisz do chatki, w której wcześniej zamknięto Morkvarga. Przeszukasz ją, znajdując chociażby odgryzioną nogę, co automatycznie uruchomi tę misję i pozwoli Ci ją kontynuować później.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze

Musisz udać się do wsi Larvik i porozmawiać z Tordarem nt. klątwy. Znajdziesz go w porcie. Wypytaj o szczegóły, a następnie wróć do ogrodów. Przejdź po murku do szopy, gdzie wcześniej był przetrzymywany Morkvarg.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 2

Przy dźwigniach nie wskakuj jednak do wody, a zamiast tego zejdź do jaskini znajdującej się po prawej stronie od ostatniej bramy. Tutaj znowu znajdziesz wilkołaka. Pobij go, a po zranieniu porozmawiaj z nim o klątwie. Możesz go także poczęstować mięsem, ale na nic się to nie zda.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 3

Ważniejsze jest zbadanie dziury w kamieniach, które wskażą Ci dodatkową jaskinię. Wyjdź na zewnątrz i skieruj się w stronę dźwigni. Ustaw je tak, aby otworzyć bramę najbliżej jaskini.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 4

Gdy to zrobisz, wskocz do wody i przepłyń pod kratami. Zanurz się i wynurz się przy skrzyni, obok której znajdziesz kości po trupach. Obok nich zbierzesz klucz, którym otworzysz drzwi w kapitalarzu. Wypłyń z jaskini i przejdź przez most do pierwszej części ogrodów.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 5

Potem po filarze wskocz do miejsca, gdzie w misji fabularnej stała Yennefer. Wejdź do budynku i otwórz drzwi po lewej stronie, potem zabierz księgę ze skrzyni i przeczytaj ją dokładnie. Mając te kluczowe informacje, idź do kapłanek w pobliżu, a potem wróć do Tordara, który Cię okłamał.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 6

Podczas rozmowy z nim zdecyduj, jak zachowasz się w stosunku do kła, który może odczarować Morkvarga:

  • Zmusić Todara do oddania kła dyplomatycznie (powiedzieć o kapłankach) - wtedy poprosi Cię on, aby po odczarowaniu zabić raz na zawsze Morkvarga.
  • Zmusić siłą Todara do oddania kła - rozpocznie się walka i mimo tego, iż zdobędziesz kieł, to nie będziesz mógł odczarować nim Morkvarga.

Potem wróć do jaskini i zajmij się raz jeszcze wilkołakiem. Porozmawiaj z nim - Twoim oczom ukażą się kolejne opcje wpływające na rozwój tegoż zadania. Możesz odczarować Morkvarga:

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 7

  • Wręczając mu mięso wilkołaka (zebrane wcześniej, po zabiciu i przeszukaniu wilkołaka po raz drugi), co od razu zabije mężczyznę raz na zawsze.
  • Wręczając mu kieł - Morkvarg wróci do ludzkiej postaci. Teraz pozostaje tylko podjąć decyzję, czy chcesz zabić byłego wilkołaka, czy też pozwolić mu cieszyć się życiem pirata.

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze 8

Lepszy jest ten drugi wybór i zabicie Morkvarga, który wyrządził wszystkim ludziom wiele krzywdy. Niezależnie od decyzji, misja w tym momencie dobiegnie do końca. Odbierz teraz jedynie nagrodę od kapłanki Josty.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper