Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Triss została uratowana/zostawiona w Loc Muinne: konsekwencje

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Triss została uratowana/zostawiona w Loc Muinne: konsekwencje

Konsekwencje wyborów dotyczących Triss uwięzionej w celi w Loc Muinne z Wiedźmina 2.

Pod koniec Wiedźmina 2 decydujesz, czy chcesz uratować Anais, czy też zająć się Triss. Wybór ten sprowadza się do tego, że w obu przypadkach czerwonowłosa czarodziejka przeżywa. Jednak ta decyzja ma wpływ również na główną historię w Wiedźminie 3:

  • Jeśli uratujesz Anais, przysłużysz się Temerii. Zadowolony z tego wyboru będzie Roche, który niejednokrotnie podkreśli to w Wiedźminie 3. Triss mimo wszystko nie będzie na Ciebie bardzo zła, ponieważ i tak przeżyje (uratuje ją Letho).
  • Jeśli uratujesz Triss, kobieta będzie zadowolona i niejednokrotnie podkreśli w Wiedźminie 3, że ta decyzja wiele dla niej znaczyła. Analogicznie do poprzedniego wyboru, Anais zostanie uratowana z rąk Roche'a, który nie będzie do końca pochwalał Twojej decyzji.

Wybór ten finalnie nie ma wielkiego znaczenia, ponieważ nie blokujesz sobie dostępu do żadnych dodatkowych ścieżek (w tym romansu z czarodziejką). Wybierając między Triss a Anais podczas misji "Audiencja" kieruj się więc głosem serca.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper