Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków

Opis misji Wyrównanie rachunków w Wiedźminie 3.

Po spotkaniu z Ciri w dzień na rynku w Novigradzie ruszysz z nią odwiedzić Skurwiela Juniora. To, jak potoczy się pierwsza część tego zadania, zależy od tego, czy wcześniej zabiłeś Willeya, czy pozwoliłeś mu żyć. Jeśli go zabiłeś, to spotkasz go w domu (wcieli się w niego Dudu).

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków

Jeśli natomiast nie zabiłeś Willeya, to znajdziesz go w dzielnicy biedoty - jest żebrakiem. W obu przypadkach ruszysz następnie do Złotego Jesiotra, do Bei, koleżanki Ciri. 

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków 2

Zabij 3 rabusiów, aby pomóc kelnerce. Potem pomów z nią, a po rozmowie rusz na Zamurze, gdzie czeka na Ciebie ostatni cel podróży. Przy akrobatach zgódź się wziąć udział w wyścigu konnym, a następnie staniesz przed ważnym wyborem, bo zależy od tego, jak zakończy się spotkanie z Ciri:

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków 3

  • Przystać na propozycję i ukraść konie. Aegar i Ciri będą wdzięczni, a także uśmiechnięci. Cała trójka spędzi wesoło czas.
  • Nie zgodzić się na propozycję, co finalnie poskutkuje walką na pięści z Aegarem. Ciri będzie zawiedziona, ponieważ ona i Geralt zostaną wyrzuceni z obozu.

W pierwszym przypadku udasz się do stajni kupca. 

Wiedźmin 3 - Wyrównanie rachunków 4

Wejdź do środka po kładce i daszku. Potem pobij strażnika lub zakradnij się obok niego, zabierz klucze i otwórz frontowe drzwi. Następnie nakieruj celownik na konie i uspokój przynajmniej 3 z nich znakiem Axii. Po tym wrócisz do obozu, pomówisz z Ciri i zakończysz to zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper