Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Spisek

Mateusz Wróbel | 05.01, 22:15

Wiedźmin 3 - Spisek

Opis zadania Spisek w Wiedźminie 3.

Po uratowaniu Triss i czarodziejów Dijkstra poprosi cię o przysługę w przygotowaniu zamachu stanu na króla Redanii:

  • Jeśli się nie zgodzisz, pominiesz cały wątek poboczny związany z Dijkstrą, Rochem i Talarem. Dwaj pierwsi nie pomogą Ci w walce z Dzikim Gonem, a o ostatnim w ogóle nie usłyszysz. Ponadto Radowid wygra wojnę, Emhyr zginie, co poskutkuje tym, że Redania będzie królować na mapie świata i polować na czarownice.
  • Jeśli się zgodzisz, to będziesz przygotowywał się na zamach na Radowida. W trakcie niego przyjdzie Ci podjąć jeszcze wiele decyzji, od których zależy tło polityczne w Wiedźminie 3.

Pamiętaj, że zadanie musisz wykonać maksymalnie do drugiego aktu gry - inaczej przepadnie, co zbliży Cię do złego zakończenia! W drugim przypadku idź do Passiflory do burdelmamy, która zaprowadzi Cię do Dijkstry.

Wiedźmin 3 - Spisek

Zgódź się na rozmowę z Gregorem, aby znaleźć ważną dla spisku osobę. Żołnierz przy posterunku wspomni Ci, gdzie powinieneś znaleźć szewca. Idź polną ścieżką przed siebie - znajdziesz kawałek dalej wóz.

Wiedźmin 3 - Spisek 2

Na prawej stronie od niego znajdziesz ślady walki i buty. Idź za nimi, aż dotrzesz do jaskini oraz trolla posiadającego wiele butów. Pomów z nim, a dowiesz się, gdzie jest szpieg - wejdź do obiektu, a spotkasz w środku niespodziewanie Talara.

Wiedźmin 3 - Spisek 3

Poczekaj, aż mężczyzna skończy rozmawiać, a potem zachęć trole, aby go wypuściły wolno. Tym samym wyjdziesz z szewcem na zewnątrz, gdzie poznasz szczegóły dot. zamachu. Na ten moment misja się zakończy, a plan zostanie wdrożony w 3 akcie, gdzie będziesz mógł wziąć udział w racji stanu.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper