Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Bastion

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Bastion

Opis misji Bastion w Wiedźminie 3.

Na zachód od Kaer Morhen znajdziesz wielki budynek, do którego możesz się opcjonalnie, podczas swobodnej eksploracji, dostać.

Wiedźmin 3 - Bastion

Gdy tylko to zrobisz, to będziesz musiał oczyścić go z upiorów. Łap je w Yrden i eliminuj. Łącznie znajdziesz tutaj 4 potwory. Potem na dolnym poziomie użyj magicznego kaganka od Keiry (z menu wyboru broni) i przytrzymaj je przy materiałach do ćwiczeń.

Wiedźmin 3 - Bastion 2

Potem idź na górę po schodach. Z widokiem na owe materiały do ćwiczeń raz jeszcze popatrz na duchy. Potem wejdź do celi z prawej strony, gdzie obejrzysz jeszcze jedno wspomnienie.

Wiedźmin 3 - Bastion 3

Potem od owej celi idź w lewo. Gdy obejrzysz ostatnią wspominkę, dowiesz się, że znajduje się tutaj duch chłopca. Aby odnaleźć jego kości, musisz wspiąć się jeszcze wyżej, korzystając z drabiny po prawej strony od wejścia na górę obiektu.

Wiedźmin 3 - Bastion 4

Dotrzesz na mur bastionu, skąd przejdziesz do wieży. Raz jeszcze skorzystaj z drabiny, a w środku znajdziesz kości chłopca. Sprawdź, co się stało z chłopakiem, a potem zbierz kości i zakop je w wyznaczonym miejscu, aby zakończyć tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper