Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń

Opis misji Przez czas i przestrzeń w Wiedźminie 3.

Udaj się na miejsce misji i wejdź do domu razem z Avallachem. Zejdź do piwnicy, a potem skorzystaj z portalu, aby przejść do innego regionu. Najpierw dostaniesz się do pustyni. Idż za elfem aż do kolejnego portalu.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń

Gdy Avallach będzie go aktywował, Ty zabijaj potwory, które będą was atakować. Pazurnice zadają bardzo mało obrażeń, ale ważne jest, aby unikać ich jadu. Gdy pojawi się portal, to od razu przez niego przejdź. Dotrzesz do opuszczonej miejscówki, gdzie znajduje się trujący gaz.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 2

Musisz trzymać się cały czas skał po lewej stronie. Potem zeskakuj do oparów i kieruj się zawsze w stronę jakichś kamieni, gdzie odzyskasz siłę i zaczerpniesz normalnego powietrza. Jeśli będziesz trzymał się rzeczonej lewej strony, to bardzo szybko trafisz na wielki głaz, za którym kryje się miejsce mocy.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 3

Potem nie idź już w lewo, a w prawo w dół. Musisz przejść przez wielką polanę, tym razem trzymając się kamieni z prawej strony. Następnie dwukrotnie przebiegnij przez polanę (możesz użyć śmiało eliksiru zdrowia, jeśli stracisz powietrze i zaczniesz także tracić zdrowie).

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 4

Na trzeciej polanie natomiast wystarczy już wbiec do portalu. Potem do kolejnego, a w skutej lodem lokacji dotrzesz do lodu, który musisz skruszyć znakiem Aard. Potem znajdziesz się na wielkiej arenie i wietrze, który sprawi, że przebywanie zbyt długo na otwartym terenie jest równoznaczne z traceniem zdrowia.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 5

Biegaj więc od skał do skał i używaj przedmiotów leczniczych. Pierwszym celem jest dotarcie do stodoły (dostaniesz się do niej, zjeżdżając ze śniegu). Gdy to zrobisz, zauważysz latarnię z rozpalonym ogniskiem. Musisz się do niej dostać. Szybko zejdź kawałek w dół i wbiegnij do stajni.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 6

Zejdź w dół, a potem trzymaj się lewej strony. Kawałek dalej znajdziesz otwarty dom i stajnię. W tej drugiej warto raz jeszcze zażyć eliksir i poczekać, aż odnowi Ci się zdrowie. Z pełnym paskiem HP biegnij przed siebie aż do muru. Potem odbij w prawo, aby wejść do środka.

Wiedźmin 3 - Przez czas i przestrzeń 7

Teraz zregeneruj się ostatni czas (lub nie, jeśli masz połowę paska zdrowia) i biegnij do latarni, gdzie spotkasz Avallacha. Pomów z nim i przejdź przez ostatni portal, który zaprowadzi Cię do siedziby Ge'Elsa. Pomów z elfem, po czym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper