Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Dziady

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Dziady

Opis misji pobocznej Dziady w Wiedźminie 3.

Podczas wykonywania wątku pobocznego Keiry Metz dom czarodziejki odwiedzi Guślarz i poprosi Cię o pomoc w odprawieniu dziadów. Zgódź się, a potem teleportuj się na wyspę Kłomnicy. Przejdź do kamiennego kręgu i poczekaj na północ (możesz skorzystać z medytacji).

Wiedźmin 3 - Dziady

Gdy nadejdzie północ, to porozmawiaj ze zleceniodawcą, a potem zacznij go chronić przed potworami, gdy będzie odprawiał rytuał. W pierwszej fazie zabij kilku topielców i babę wodną - najlepiej złapać je w Yrden lub próbować je spalić za pomocą Igni.

Wiedźmin 3 - Dziady 2

Po scence przyjdzie Ci walczyć ze strażnikami wiecznego ognia, jeśli chcesz kontynuować wątek Guślarza. W innym przypadku zakończysz tę misję. Zgódź się go ochronić, wybij wrogów i porozmawiaj ze zleceniodawcą, aby kontynuować dziady. Zabij 3 upiory, a potem dowiesz się, kto ujawnił się przy ognisku.

Wiedźmin 3 - Dziady 3

Będziesz musiał odnaleźć ciało ojca Guślarza. Udaj się w tym celu na moczary - najlepiej od wschodniej strony. Idź w głąb bagien, a zauważysz 3 zgnilce. Zabij je, a obok miejsca walki będzie leżało ciało nieżyjącego człowieka. Zbadaj je, a potem spal, aby kontynuować misję.

Teraz pozostaje Ci wrócić do Guślarza, odebrać nagrodę i zakończyć wątek starca.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper