Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Kwestia życia i śmierci: Triss, pocałować czy zostawić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Kwestia życia i śmierci: Triss, pocałować czy zostawić?

Wybory w "Kwestia życia i śmierci" w Wiedźminie 3.

Podczas pomagania Triss i odszukaniu jej w labiryncie porozmawiacie przy fontannie. Czarodziejka będzie już trochę pijana i zacznie diametralnie zbliżać się do Geralta. W pewnym momencie będziesz musiał zdecydować, co chcesz zrobić w dość niezręcznej sytuacji:

  • Jeśli pocałujesz Triss, to kobieta zarumieni się i wspomni o tym w dalszej części gry, gdzie dalej będziesz musiał jej pomagać w wątku dot. ucieczki czarodziejów z Novigradu. Nie blokuje to jednak romansu z Yennefer, ponieważ z romansu z Triss będziesz miał okazję jeszcze się wycofać.
  • Jeśli nie pocałujesz Triss, kobieta zauważy to i zrobi się jeszcze bardziej niezręcznie. Jednakże nie blokuje to dalszego romansu z Triss, ponieważ w dalszej części gry możesz wyznać jej miłość i zachęcić do kontynuowania związku z dwóch pierwszych części Wiedźmina.
Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper