Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą

Opis misji Bezimienny i Historia Ciri: Cisza przed burzą w Wiedźminie 3.

Tuż po tym, jak trafisz do ogrodów Freyi, rozpoczniesz tę misję automatycznie. Przy bramie spotkasz Morkvarga, który jest wilkołakiem. Wejdź na murek i idź za Yennefer. Potem odszukaj śladów blisko drzewa.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą

Idź za nimi, a poprowadzą Cię na dolny poziom. Zabij wilka, miń trupa, a potem biegnij po kamienistej drodze cały czas przed siebie. Zabijaj wrogów, a gdy dojdziesz do zamkniętej na klucz szopy, wdrap się na górę po prawej stronie.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 2

Idź do miejsca, z którego wcześniej rozpocząłeś śledztwo i znowu zeskocz w dół. Teraz natomiast odbij w lewo, a nie w prawo. Dotrzesz dzięki temu do kolejnej części ogrodów. Tutaj znajdziesz wilka i drugie ciało.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 3

Potem zeskocz z daszku na mostek i wdrap się na murek z lewej strony. Kawałek dalej dowiesz się, że musisz rozwiązać mini-zagadkę z podniesieniem środkowej śluzy. 

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 4

Twoim celem jest opuszczenie wajchy z lewej strony, a potem z prawej strony. Gdy to zrobisz, to wróć do wajchy z lewej strony. Po jej drugim opuszczeniu otworzysz środkową śluzę. Wpłyń pod nią, a potem wejdź do szopy, gdzie przetrzymywany jest wilkołak.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 5

Zbadaj ślady po wilkołaku i walcz z nim lub go wysłuchaj. Lepsza jest ta druga opcja, choć i ona zakończy się prostym starciem z Morkvargiem. Po nim wróg zawsze zniknie i będziesz mógł się nim zająć dopiero w misji pobocznej o nazwie "W wilczej skórze".

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 6

Kontynuując wątek główny rusz w stronę studni znajdującej się blisko bramy, przez którą wcześniej nie mogłeś przejść. Wskocz do środka i wyjdź z wody, a kawałek dalej znajdziesz Skjalla. Zaprowadzisz go do Yennefer, która użyje czarnej magii.

Historia Ciri: Cisza przed burzą

Podczas wskrzeszania trupa aktywujesz kolejną retrospekcję z Ciri. Tym razem będzie znajdować się ona we wsi na Skellige.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 7

Idź za siostrą Skjalla do sauny. Rozbierz się w przebieralni, a potem porozmawiaj z innymi kobietami w tymże pomieszczeniu. Po kilku zdaniach rozmowa się zakończy, a Ty będziesz mógł wskoczyć jeszcze do wody i wypić trochę alkoholu.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 8

Warto to zrobić, aby uzupełnić zdrowie (za chwilę czeka Cię walka). Następnie wróć po swoje rzeczy do przebieralni i wyjdź na zewnątrz. Idź w stronę stajni, a następnie walcz z wojownikami Dzikiego Gonu. Po zabiciu kilku rusz szybko do stajni.

Wiedźmin 3 - Bezimienny, Historia Ciri: Cisza przed burzą 9

Uciekaj Ciri do skały topielców, a gdy to zrobisz, automatycznie zakończy się również ta retrospekcja. Po powrocie do rzeczywistości spotkasz się z mieszkańcami ogrodu, którzy nie pochwalą zachowania Geralta i Yennefer. Niezależnie od tego, misja w tym momencie się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper