Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Opis zadania Stosy Pogrzebowe w Wiedźminie 3.

Po dotarciu do Velen i minięciu wsi Jawornik na głównej drodze znajdziesz kapłana Wiecznego Ognia, który będzie modlił się do kapliczki. Możesz do niego podejść, aby rozpocząć nową misję.

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Tym razem będziesz musiał spalić sporo zwłok na polach bitew - za pomocą świętych olejków. Łącznie musisz dotrzeć do 3 miejscówek, gdzie znajdziesz potwory.

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Zabij je - szczególnie uważaj na zgnilca, który wybucha tuż po tym, jak straci zdrowie. Następnie korzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby odnaleźć stos ciał ludzi. Polej na nie olejkiem, a potem użyj igni.

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Powtórz tę czynność 3 razy. W ostatniej lokacji spotkasz niedobitka, któremu musisz pomóc, a następnie z nim pomówić. Dowiesz się dzięki temu, że kapłan Cię oszukał. Finalnie wróć do zleceniodawcy znajdującego się na północy Velen, przy moście do Novigradu, aby się z nim rozliczyć.

Wiedźmin 3 - Stosy pogrzebowe

Możesz przyjąć łapówkę w postaci dodatkowych monet lub odmówić i zabić kapłana (wypadnie z niego 200 koron novigradzkich!), a także dwóch strażników. Wybór należy do Ciebie - w obu przypadkach misja zakończy się powodzeniem.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper