Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy

Opis misji Śmiertelne grzechy w Wiedźminie 3.

Podczas chęci otwarcia kabaretu Jaskra dowiesz się, że Priscilla została zaatakowana. Udasz się do szpitala, gdzie dowiesz się pierwszych informacji dot. śledztwa. Potem udaj się do kostnicy, aby zbadać ciało poprzedniej ofiary.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy

Zejdziesz do kanałów wspólnie z lekarzem. Zabijaj utopce i idź do prosektorium. Znajdź ciało odpowiedniego krasnoluda, a potem je dokładnie zbadaj. Podczas rozmowy z lekarzem dotrze do kostnicy koroner. Przepytaj go, a potem opuścisz lokację przez Nataniela. Teraz możesz pomówić z Eustachym

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 2

Znajdziesz go kawałek dalej na ulicy po lewej stronie od kostnicy. Podejdź do wozu pełnego zwłok i pomów z grabarzem. Wpłyń na niego za pomocą Axii, aby dowiedzieć się, co zbieracz znalazł przy ciele Fabiana. Znajdziesz ważny liścik.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 3

Potem rusz do miejsca, gdzie znaleziono nieżyjącego cieślę. Pomów z jego bratem, potem popatrz na ślady wokół stosu. Kluczowy jest jednak list znajdujący się na kowadle. Zabierz go i przeczytaj notatkę, a potem poproś o otwarcie warsztatu brata Fabiana.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 4

W środku sprawdź 4 kolejne ślady. Alternatywnie możesz zdać relację Meyerowi lub od razu udać się do ostatniego celu misji - zaułka, gdzie napadnięto Priscillę. Gdy sprawdzisz kilka śladów (w tym zbierzesz notatkę Zatroskanego z murku), to zostaniesz zaatakowany przez braci prostytutki.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 5

Wybij ich, a potem porozmawiaj z kobietą. Wypytaj o Priscillę, a potem udaj się do koronera, z którym zbadasz drugą ofiarę. Zrób autopsję kolejnego zabitego, a po znalezieniu kartki jak najszybciej udaj się do rezydencji Vegelbudów. W środku znajdziesz wampira.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 6

Gdy zaczniesz go gonić, złapie Cię straż. Zrań ich, a włączysz scenkę, po której rozmówisz się z Ingrid, a także przeszukasz ciało Patrycji. Znajdziesz tutaj także kolejny list. Udaj się teraz do Kuternogi Katarzyny, gdzie powinna znaleźć się następna ofiara seryjnego mordercy. Porozmawiaj ze Słodką Anekke i Natanielem. Możesz:

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 7

  • Zabić Nataniela. Przez to uwolnisz kobietę, a wielebny zginie. Niestety, ale to nie on jest mordercą grasującym po Novigradzie - dowiesz się tego po powrocie do kostnicy.
  • Omamić Nataniela po długiej rozmowie, podczas której dowiesz się, że to koroner, Rejk, jest mordercą. Gdy wpłyniesz na jego umysł, wielebny odejdzie, a Ty uratujesz kobietę.
  • Zostawić Nataniela i nie reagować na jego zabawy z kobietą, gdy już dowiesz się, gdzie znajduje się prawdziwy morderca.

Niezależnie od decyzji - Priscilla w żadnym z zakończeń nie umiera. Idź do portu i wejdź do wymaganego magazynu, aby skonfrontować się z Rejkiem.

Wiedźmin 3 - Śmiertelne grzechy 8

Rozmowa zawsze kończy się walką. Łap wampira w Yrden i okładaj go mieczem. Używaj też szybkich uników - wróg najczęściej atakuje seriami po 2 ataki. Po starciu wróć do Jaskra i zapytaj o Priscillę. Po rozmowie misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper