Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Wybraniec bogów: Cerys, posłuchać jej czy zabić demona Hima?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Wybraniec bogów: Cerys, posłuchać jej czy zabić demona Hima?

Wybory w misji "Wybraniec bogów" w Wiedźminie 3.

Podczas wykonywania misji, która jest obowiązkowa, aby rozpocząć wątek dotyczący nowego króla Skellige, będziesz musiał pomóc Cerys uporać się z demonem Himem, który nie daje spokoju pewnej osobie. Po wysłuchaniu dwóch pomysłów córki Cracha możesz:

  • Posłuchać jej i włożyć dziecko do pieca. Okaże się, że podstęp się uda, demon zostanie wypędzony, a dziecko będzie całe i zdrowe. Cerys wyrazi wdzięczność za zaufanie i zaplusuje u mieszkańców tutejszej wioski.
  • Nie słuchać Cerys i po prostu zabić Hima. Wydłuży to znacząco zadanie, ponieważ będziesz musiał walczyć z demonem. Córka Cracha nie będzie miała do Twojego zachowania wiele uwag, ponieważ uszanuje decyzję Geralta.

Jeśli myślisz nad tym, aby to Cerys, a nie Hjalmar, została królem Skellige zdecydowanie lepiej jest zaufać kobiecie podczas tej misji.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper