Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Najciemniej jest pod latarnią: Dijkstra, pomówić z nim kulturalnie czy go zranić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Najciemniej jest pod latarnią: Dijkstra, pomówić z nim kulturalnie czy go zranić?

Wybory w misji "Najciemniej jest pod latarnią" w Wiedźminie 3.

Pod koniec tego zadania, a więc szukania Filippy Eilhart, spotkasz w łaźniach Dijkstrę, który nie będzie miał zamiaru wypuścić tak łatwo czarodziejki. W tym przypadku możesz:

  • Kulturalnie z nim porozmawiać, a finalnie (niezależnie od tego, czy pomogłeś mu odzyskać skarb) odsunie Ci się i wspomni o misji "racja stanu", w której podejmujesz decyzję dot. areny politycznej w świecie Wiedźmina.
  • Przejść do rękoczynów wybierając opcję, w której Geralt usuwa go z drogi siłą. Tym samym złamiesz mu nogę, a Dijkstra nie wspomni Ci o tym, że przygotowania do zamachu na Radowida zostały zakończone. Blokujesz sobie tym samym wpłynięcie na arenę polityczną w grze.

Jeśli nie chcesz, aby świat spotkała katastrofę (bez brania udziału w misji "racja stanu" Radowid wygra wojnę i wciąż będzie prześladował magów), musisz w przypadku tej misji przyjąć postawę pokojową.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper