Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

Opis misji Nilfgaardzki łącznik w Wiedźmin 3.

Po rozmowie z Yennefer wyjdź z Wyzimy głównymi drzwiami zamku i udaj się do Velen. Potem jedź wierzchowcem do wsi na Rozstajach, gdzie czekać powinien na Ciebie szpieg Nilfgaardu.

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

Na miejscu wejdź do karczmy i porozmawiaj z gospodarzem. Podczas rozmowy do budynku wpadną bandyci Krwawego Barona - możesz z nimi postąpić na kilka sposobów:

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

  • Jeśli wyzwiesz ich do walki, to ludzie barona zginą, a Ty nie wejdziesz do kasztelu Wrońce w normalny sposób - będziesz zmuszony szukać okrężnej drogi. 
  • Jeśli powiesz ludziom barona, że jesteś wiedźminem, to odpuszczą Ci - dzięki temu wejdziesz do kasztelu Wrońce przez bramę.
  • Jeśli postawisz im alkohol, to ludzie barona dadzą Ci spokój - dzięki temu wejdziesz do kasztelu Wrońce przez bramę.

W obu przypadkach idź potem za karczmarzem i ponownie z nim pomów. Dowiesz się, gdzie znajduje się Hendrik. Po rozmowie udaj się do wsi Wrzosowa.

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

Zabij 3 dzikie psy i pomów z jedynym żyjącym w tej lokacji. Dowiesz się od niego, że wieś najechał Dziki Gon. Po rozmowie idź do chaty Hendrika - zbadaj ciało agenta, a potem wykładzinę, pod którą znajduje się ukryty pokój.

Wiedźmin 3 - Nilfgaardzki Łącznik

Zejdź po drabinie w dół i wejdź w interakcję ze świeczką - otworzysz dzięki temu skrzynię za szafą, w której znajduje się kluczowa księga. Po podsumowaniu poszlak zadanie się zakończy. Teraz możesz znaleźć Krwawego Barona lub Wiedźmy na bagnach.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper