Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Krajobraz po bitwie

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Krajobraz po bitwie

Opis misji Krajobraz po bitwie w Wiedźminie 3.

Po dramatycznym końcu bitwy w Kaer Morhen przejmiesz kontrolę nad Geraltem, który będzie znajdował się przy grobie Vesemira.

Wiedźmin 3 - Krajobraz po bitwie

Możesz rozmówić się z towarzyszami, aby poznać ich plany na przyszłość lub od razu ruszyć do Avallacha, aby porozmawiać o następnych krokach w związku z Ciri. Po konwersacjach przyjdzie podjąć Ci pierwszy z pięciu kluczowych wyborów dot. przyszłości Ciri:

Wiedźmin 3 - Krajobraz po bitwie 2

  • Stwierdzić, że nie może być we wszystkim dobra. Po tym rozpocznie się scena z piciem alkoholu. Decyzja ta zbliży Cię do negatywnego zakończenia.
  • Spróbować rozśmieszyć Ciri, co poskutkuje tym, że rozpoczniesz z nią walkę na śnieżki. Decyzja ta zbliży Cię do pozytywnego zakończenia.

W drugim przypadku rozpoczniesz walkę na śnieżki. Zbieraj śnieg i rzucaj nim tak, jak petardami. Po 8 celnych trafieniach Ciri się uspokoi. Podczas kolejnych rozmów przyjdzie Ci podjąć drugi kluczowy wybór dot. dopadnięcia Imleritha:

Wiedźmin 3 - Krajobraz po bitwie 3

  • Zgodzić się i od razu jechać na Łysą górę. Ominiesz wizytę w Wyzimie i przybliży Cię to do dobrego zakończenia.
  • Jechać najpierw do Wyzimy i porozmawiać z Emhyrem. Ten przedstawi Ciri propozycję zostania cesarzową. Wybór ten sprawia, że możesz uzyskać teraz tylko neutralne lub negatywne zakończenie.

Jeśli udasz się do cesarza, to przyjdzie Ci podjąć jeszcze jedną decyzję. Od teraz będziesz walczył tylko o to, aby Ciri została cesarzową, ponieważ tym wyborem blokujesz sobie możliwość otrzymania najlepszego zakończenia, gdzie Ciri zostaje wiedźminką. Podczas rozmowy z Emhyrem możesz:

  • Przyjąć zapłatę za uratowanie Ciri - zbliżysz się diametralnie do negatywnego zakończenia.
  • Odmówić zapłaty za Ciri - zbliżysz się do neutralnego zakończenia.

W pierwszym przypadku dotrzesz od razu na Łysą Górę. Porozmawiaj z Ciri, co automatycznie rozpocznie nową misję.

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper