Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - Romanse i sceny seksu: wszystkie dostępne partnerki

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - Romanse i sceny seksu: wszystkie dostępne partnerki

Lista partnerek z Wiedźmina 3, z którymi Geralt może romansować.

Wiedźmin 3 - Romans z yennefer i Triss

Wiedźmin 3 jest znany z ciekawych, bardzo często wpływających na dalszy przebieg fabuły romansów. Geralt zwraca uwagę szczególnie na dwie, diametralnie różniące się od siebie czarodziejki, ale nie może zapominać również o innych kandydatkach, które bardzo chętnie chciałyby bliżej go poznać. Oto wszystkie opcje romansowe z Wiedźmina 3.

W pierwszej kolejności trzeba wymienić:

  • Yennefer
  • Triss

To kluczowe romanse, które wpływają na dalszy przebieg fabuły. Od nich zależy nie tylko Twoja relacja z obiema czarodziejkami czy Ciri, ale także zakończenie różnych, ważnych wątków w epilogu gry. Triss i Yennefer pojawiają się w fabule, a aby nawiązać z nimi bliższą relację będziesz musiał wykonać kilka misji pobocznych. Ważne jest jednak, aby nie wyznawać obu czarodziejkom miłości, ponieważ potem zostaniesz przez nie rzucony.

Następna w kolejce jest oczywiście:

  • Keira

Tę czarodziejkę z kolei spotykasz w Velen. Twórcy przygotowali naprawdę długi wątek poboczny z nią związany, który może zakończyć się na wiele sposobów. Jednym z nich jest przelotny romans i przespanie się na łonie natury. Warto jednak nadmienić, że próba zbliżenia się do Keiry nie blokuje romansu z powyższymi dwiema kandydatkami.

Na koniec warto wymienić resztę kobiet, które nie odgrywają żadnej roli w fabule. Są to:

  • Madame Sasha z Novigradu.
  • Jutta ze Skellige.
  • Prostytutki z burdelów.

Wedle życzenia Geralt może się z nimi przespać, o ile dobrze poprowadzi dialogi - oczywiście w przypadku tych dwóch pierwszych, ponieważ za prostytutki wystarczy, że zapłaci.

Każde romanse zostały bardziej szczegółowo opisane na kolejnych stronach poradnika. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper