Wiedźmin 3 - poradnik. Solucja, wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse, karty do GWINTA - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 next-gen

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze: Morkvarg, odczarować czy zabić?

Mateusz Wróbel | 05.01.2023, 22:15

Wiedźmin 3 - W wilczej skórze: Morkvarg, odczarować czy zabić?

Wybory w misji "W wilczej skórze" w Wiedźminie 3.

Po ukończeniu fabuły na Skellige możesz po pewnym czasie wrócić do ogrodów blisko wsi Larvik, aby zająć się wilkołakiem, którego już wcześniej widziałeś. Zakładając, że wcześniej postanowiłeś bliżej przyjrzeć się sprawie (czyli udać się do Einara i Tordara, jego syna), będziesz mógł:

  • Zmusić Tordara do oddania kła dyplomatycznie - wtedy poprosi Cię on, aby po odczarowaniu zabić raz na zawsze Morkvarga.
  • Zmusić siłą Tordara do oddania kła - rozpocznie się walka i mimo tego, iż zdobędziesz kieł, to nie będziesz mógł odczarować nim Morkvarga.

Potem, gdy wrócisz do jaskini i zajmiesz się wilkołakiem, Twoim oczom ukażą się kolejne opcje wpływające na rozwój tegoż zadania. Możesz odczarować Morkvarga:

  • Wręczając mu mięso wilkołaka (zebrane wcześniej, po zabiciu i przeszukaniu ciała zmienionego Morkvarga w wilkołaka), co od razu zabije mężczyznę raz na zawsze.
  • Wręczając mu kieł - Morkvarg wróci do ludzkiej postaci. Teraz pozostaje tylko podjąć decyzję, czy chcesz zabić byłego wilkołaka, czy też pozwolić mu cieszyć się życiem pirata.
Źródło: własne

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 - WYBORY I KONSEKWENCJE: FABUŁA

Wiedźmin 3 - FABUŁA

Wiedźmin 3 - ZADANIA POBOCZNE: KAER MORHEN

cropper