Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Witamy na pokładzie

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Witamy na pokładzie

Opis zadania "witamy na pokładzie" w Dying Light 2.

Wszystkie ważne wybory z tej misji znajdziesz w tym miejscu!

Po zemdleniu w trakcie misji "obserwatorium" będziesz musiał udać się do siedziby Stróżów Prawa w Central Loop. Wejdź do środka i odnajdź Meyer. Wysłuchaj jej, obejrzyj scenkę, a potem dostań się do głównego pomieszczenia Missy. Pomów z Jackiem o misji, a następnie wróć do Meyer, aby otrzymać latarkę UV i pchnąć zadanie do przodu. Przed opuszczeniem statku będziesz musiał zagadać również do Juana, który znajduje się poziom niżej. W warsztacie okaże się, że go nie ma, więc wróć do kantyny i poszukaj go w rybim oku. 

Znajdziesz go na piętrze lokalu. Okaże się być na tyle zawzięty, że nie uda Ci się dogadać z Juanem. Odezwie się chwilę później do Ciebie Lawan i poprosi o rozmowę w swoim przyczółku. Towarzyszka wyjaśni Ci, w jaki sposób możesz zachęcić Juana do rozmowy i wywiązania się ze swojej obietnicy. Musisz zebrać jakiś cenny przedmiot, który być może znajduje się w północnej części Downtown, w mieszkaniu Polaka. Udaj się tam.

temp_name

Wejście do apartamentu znajdziesz chociażby z dachu budynku z lewej strony - patrząc z pozycji kryjówki biegacza. Po wejściu do środka wejdź do uchylonego szybu wentylacyjnego i korzystając z żółtych, wystających elementów, wspinaj się do góry. Na wyższym piętrze wyjdź na balkon i wdrap się po ścianie po Twojej lewej stronie. Dzięki temu dostaniesz się do wymaganego mieszkania. Na parterze nie znajdziesz nic ciekawego, więc złap się wiszących na suficie elementów i wskocz na piętro - balkon jest na wprost od wejścia przez balkon.

temp_name

W sypialni wysłuchaj wiadomości głosowej, a następnie udaj się na dach przez drzwi, które otworzysz wytrychem. Przeskocz przez wentylację, zbadaj szkielet, a potem zabierz leżącą wódkę. Po skontaktowaniu się z Lawan możesz od razu udać się na statek lub dotrzeć na imprezę Daniora. To drugie jest celem opcjonalnym, a więc stanie się nieaktualne wraz z pójściem do Juana. Warto więc wybrać się na imprezę urodzinową Daniora, aby lepiej poznać ludzi z rybiego oka. Dodatkowo, za nieobowiązkową imprezą przemawia fakt, że podczas niej będziesz mógł wziąć udział w bardzo ciekawej grze, w której odpowiada się na pytania lub pije się alkohol. 

Koniec końców wrócisz na Missy, do zbrojowni Juana. W trakcie rozmowy będzie on próbował Cię przekabacić, a w pewnym momencie przyjdzie podjąć decyzję - czy będąc w Central Loop będziesz trzymał stronę Juana, czy też dowódcy Stróżów Prawa? Będzie to miało oczywiście swoje konsekwencje w przyszłości. Niezależnie od podjętego wyboru, misja zakończy się powodzeniem.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper