Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - romans (z Lawan), czy jest dostępny?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 romanse - romans z Lawan, czy jest dostępny?

Czy w Dying Light 2 są dostępne romanse? Czy można romansować z Lawan?

W dzisiejszych RPG-ach oczekuje się, że główny bohater będzie miał okazję wejść w bliską relację z innymi postaciami. Dying Light 2 zahacza o rzeczony gatunek gier, ale mimo tego, nie oferuje żadnych rozbudowanych romansów wpływających na dalszą część fabuły, choć zaznaczyć trzeba, że w rodzimym tytule nie zabraknie pewnych zbliżeń między postaciami.

Brak romansów nie oznacza, że w grze zabraknie bardzo silnych, złożonych relacji między ludźmi. W trakcie oglądania przerywników filmowych nie zabraknie zapadających w pamięć momentów z różnymi bohaterami, ale opcji romansowych, przypominających chociażby te z serii Mass Effect od BioWare, nie doświadczymy w Dying Light 2. Sekwencje te nigdy nie były celem Techlandu.

Sprowadza się to do tego, że o ile Aiden będzie stopniowo poznawał Lawan, to nie będziemy świadkami żadnej sceny miłosnej. Inaczej sprawa wygląda w serii zadań "Klub książek" - poznasz wtedy Thalię, która będzie chciała nawiązać bliską relację. Po wykonaniu dziesięciu zadań zleceniodawczyni zaprosi Was do swojego mieszkania.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper