Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Coraz silniejszy

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Coraz silniejszy

Opis misji Coraz silniejszy z Dying Light 2.

Po dotarciu do warsztatu Jany i Hakona najlepiej porozmawiać z dwiema kobietami, a następnie zebrać kartę zarażonego leżącą po prawej stronie na ziemi. To kolejny przedmiot kolekcjonerski. Teraz wyjdź na zewnątrz i pomów ze swoim nowym kompanem. Wypytaj go o szczegóły, a następnie rusz za nim przez dachy. W pewnym momencie będziesz musiał wspiąć się po wystających elementach bilbordu, ale zabraknie Ci sił i spadniesz w dół. Poczekaj, aż towarzysz opuści Ci drabinę i po niej dostań się na górę.

temp_name

Dostaniesz się do zagajnika dachowego, w którym zbierzesz przydatne przedmioty oraz surowce. Zajrzyj do skrzynki z lewej strony, w której środku są klejnoty. Gdy je zbierzesz to zaktualizuje Ci się cel misji. Podążaj do znacznika, a gdy znajdziesz się tuż przed ulicą obejrzyj scenkę, w której jedna z frakcji wybija zombie goniące jedną z kobiet. Po tym podążaj za Hakonem aż do zabezpieczonej skrzynki. Gdy Aiden ją otworzy nastanie noc, a Ty będziesz musiał udać się jak najszybciej do lokacji, w której nie brakuje lamp UV. Zeskanuj okolicę, aby nanieść znacznik na radar i biegnij za swoim kompanem. Po dotarciu do bramy i rozmowie ze strażnikiem nie zostaniecie wpuszczeni do środka, a przez wyjca wzywającego wszystkich wrogów w pobliżu rozpocznie się pościg.

temp_name

Zgodnie z zaleceniami Hakona trzymaj się dachów. Zombie są na wysoko położonych obiektach powolniejsze. I, co najważniejsze, nie walcz z żadnym nieumarłym, ponieważ jest to nieopłacalne - zaraz zginiesz. Po dotarciu do domu Cilliana kompan będzie prosił go o wpuszczenie do środka, ale przez otoczenie przez zombie będziesz zmuszony chronić go przed atakami wrogów. Staraj się być cały czas w ruchu i wyprowadzaj celne uderzenia w głowę oponentów. Możesz również próbować je zepchnąć w przepaść za pomocą kopniaka (klawisz E).

W pewnym momencie Cillian włączy lampę UV, która wybije wszystkich pozostałych wrogów. Rozpocznie się dialog, który zakończy się wejściem do budynku sojusznika. Możesz z nim pomówić lub od razu się przespać, co automatycznie zakończy misję. Zwróć uwagę jednak na to, że na półce, na której znajduje się telewizor, leży nagranie - kolejny przedmiot kolekcjonerski.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper