Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Dozgonne uczucie

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Dozgonne uczucie

Opis zadania pobocznego "Dozgonne uczucie" z Dying Light 2.

W trakcie zwiedzania Downtown natkniesz się na pewną kobietę, która poprosi Cię o odzyskanie pewnych listów. Zgódź się jej pomóc i rusz w stronę znacznika. Zapamiętaj także jej słowa o kodzie: dwa razy w prawo, raz w lewo, raz w prawo.

Po dotarciu do znacznika popatrz w stronę budynku z napisem Office Tower. Musisz użyć paralotni i stabilizować, wydłużać lot (klawisz S na klawiaturze), aby jak najdłużej utrzymać się w powietrzu i wlecieć do zawalonego biurowca przez okno. Jeśli Ci się nie uda możesz również wejść na wentylację i z niej wybić się do góry.

temp_name

Gdy znajdziesz się w środku zabij zombie, a potem korzystając z desek na ziemi wejdź do pokoju po Twojej lewie. Tam otwórz sejf wedle wyżej wspomnianego, pogrubionego kodu, a następnie skorzystaj z wytrycha, aby włamać się i zabrać rzeczy z środka. Po tym wróć do zleceniodawczyni, pomów z nią, co sprowadzi się do zakończenia tego krótkiego zadania.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper