Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - DLC i popremierowe wsparcie - czy Techland myśli o dodatkach?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: DLC i popremierowe wsparcie - czy Techland myśli o dodatkach?

Czy Dying Light 2 otrzyma popremierowe wsparcie?

Pierwszy Dying Light był rozwijany nawet pięć lat po premierze podstawki. Postawa rodzimego zespołu robi ogromne wrażenie i wielu fanów trzyma kciuki za to, aby to samo spotkało Dying Light 2. Tymon Smektała pewien czas temu oznajmił, że Dying Light 2 - wzorem "jedynki" - będzie stale rozwijany po oficjalnej premierze gry. Techland planuje oferować nam dodatkową zawartość minimum pięć lat po debiucie gry na półkach sklepowych.

Obecnie ciężko jednoznacznie stwierdzić, co Techland ma zamiar nam zaserwować w przyszłości (nie licząc przedmiotów kosmetycznych), ale patrząc na bardzo ciepłe przyjęcie dodatku The Following, szansa na dodatkowe aktywności, jak i fabularne DLC, jest ogromna.

Na stronie, na której można zamówić DL2 przedpremierowo, powiedziane jest, że przygoda Aidena Caldwella otrzyma dwa rozszerzenia fabularne. Będą one za darmo dla osób, które zamówią grę w wersji Ultimate.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper