Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Rewolucja (Hakon - pomóc czy zostawić?, los Alberto)

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Hakon - pomóc czy zostawić?, los Alberto

Ranny Hakon, pomóc czy zostawić i los Alberto -  misja "Rewolucja" z Dying Light 2.

Pierwszym wyborem w tymże zadaniu jest to, czy spełnisz ostatnią prośbę Alberto (tylko wtedy, gdy decydujesz się pomóc Ocaleńcom a nie Stróżom Prawa), czy od razu udasz się do tuneli z Hakonem:

  • Jeśli spełnisz obietnicę Alberto wrócisz na bazar i zabijesz wszystkich Stróżów Prawa. Uratujesz lokację ocaleńców, a potem pomówisz z Vincenzo.
  • Jeśli nie spełnisz obietnicy Alberto nie trafisz do bazaru, a pójdziesz od razu do Hakona.

Na sam koniec zadania "rewolucja" w Dying Light 2 będziesz musiał zdecydować, czy chcesz pomóc Hakonowi, czy zostawić go na pastwę losu. Wybór ten ma wpływ na dalszą część gry i bardzo mocno wpływa na zakończenie, więc warto zapoznać się ze szczegółami!

  • Zostawiając Hakona uniemożliwiasz sobie dobrnięcie do najlepszego zakończenia gry. Nie spotkasz go już później, a co za tym idzie, nie uratuje on Lawan w finałowej misji, kiedy przyszła sojuszniczka będzie w opałach.
  • Ratując Hakona w tym momencie i oszczędzając go również przy drugim spotkaniu, sojusznik opamięta się i bardzo mocno przyda się w ostatniej, finałowej misji.
Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper