Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Pod przykrywką

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Pod przykrywką

Zadanie poboczne "Pod przykrywką" z Dying Light 2.

temp_name

Pomów ze stróżami prawa przebywającymi w obszarze Garrison. Opowiedzą Ci o kompance, która prawdopodobnie została pojmana przez renegatów. Musisz udać się do znacznika i spróbować ją odnaleźć. Na miejscu podejdź pod drzwi sportowej hali i przejdź do budynku. Możesz pomówić z dwoma renegatami na lewo i potem kobietą, ale nie znajdziesz tutaj swojego celu. Musisz udać się na drugie piętro i porozmawiać ze znajdującą się tam kobietą.

Gdy to zrobisz odezwie się do Ciebie Stan z prośbą o przyśpieszenie sprawy. Zejdź na pierwsze piętro i przejdź przez drzwi, którymi wyszedł renegat. Kieruj się przez toalety i przeciśnij się między pokojami, a odnajdziesz Careen. Pomów z nią, a potem podejmij decyzję, czy chcesz pomóc dziewczynie, czy też wydać ją stróżom prawa. Niezależnie od Twojej decyzji, dialog się zakończy.

temp_name

Przejdź przez drzwi przed Tobą - wraz z tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper