Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Wartość sentymentalna

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Wartość sentymentalna

Opis przejścia questa "wartość sentymentalna" z Dying Light 2.

temp_name

Podczas zwiedzania Horseshoe spotkasz Maię, z którą wcześniej miałeś okazję rozmawiać w jednej z głównych misji w Dying Light 2. Podejdź do niej i zapytaj, o co chodzi. W trakcie konwersacji zostaniesz zaatakowany przez bandytów, więc wyeliminuj ich i wróć do dziewczynki. Opowie Ci o pozytywce, którą musisz odzyskać za wszelką cenę. Po dotarciu do znacznika wejdź do budynku przez namiot GRE. Na dole znajdziesz goliata, który połknął szukany przez Ciebie przedmiot. Nim zeskoczysz w dół możesz skorzystać z butli z gazem lub włóczni, aby wybić paru wrogów na dobry początek.

temp_name

Gdy uporasz się ze wszystkimi wystarczy, że przeszukać potężnego zarażonego. Znajdziesz w nim pozytywkę, a gdy włożysz ją do swojego plecaka, zadanie się zakończy. Warto zebrać w tejże miejscówce jeszcze kryształ znajdujący się na parterze.

Warto teraz udać się na bazar i pomówić z Maią, która znajduje się naprzeciw rzemieślnika. Dzięki temu zwrócisz jej pozytywkę.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper