Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Klub książki III, IV, V, VI

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Klub książki III, IV, V, VI

Opis serii zadań "klub książki" z Dying Light 2.

Po przyniesieniu Albertowi kolekcji Szekspira pomów zraz jeszcze z Thalią, która wręczy Ci kolejną listę z książkami, które musisz znaleźć. Tym razem Twoim zadaniem jest udanie się do opuszczonego sklepu, w którym znajdziesz od razu dwa wymagane przedmioty. Gdy dotrzesz na miejsce skieruj się od razu w stronę półki z lewej strony - na niej leży pierwsza książka.

temp_name

Z kolei drugą znajdziesz na piętrze, blisko pomarańczowego plecaka. Zbierz przedmioty i wróć z nimi do bibliotekarza.

Po jakimś czasie odezwie się do Ciebie Thalia, która poprosi o rozmowę na Missy. Idź do niej i przyjmij kolejne zlecenie. Tym razem musisz udać się na północ Downtown. Przy drugim znaczniku pierwsza książka znajduje się przy półce przy łóżku, a druga na prawo przy stole blisko kanapy. W przypadku pierwszego mieszkania, gdzie musisz znaleźć aż trzy książki, sprawa wygląda następująco:

temp_name

  • 1 książka znajduje się na korytarzu na piętrze;
  • 2 książka znajduje się na piętrze, w jednym z pokojów (idąc od pierwszej książki na wprost i na końcu skręcając w lewo);
  • 3 książka znajduje się na parterze biura - na półce obok biurek z komputerami.

Zbierz wszystkie z nich i wróć do bibliotekarza i rozpocznij kolejne zadanie związane ze znajdowaniem książek. Pomów z Thalią, która tym razem wyśle Cię na wschód Central Loop.

W drugim mieszkaniu książka jest pod stołem. W pierwszym mieszkaniu znajdziesz je w szafce w toalecie i w regale na książki. W przypadku ostatniego znacznika książka znajduje się tuż obok kominka. Tradycyjnie, zwróć je do bibliotekarza. Potem rozpoczniesz szósty etap misji, w którym musisz udać się tylko do jednego domu. Znajdziesz w nim natomiast aż siedem książek.

temp_name

3 z nich znajdziesz blisko kuchni. Następne cztery książki znajdują się w pomieszczeniu, w którym przebywają bandyci. Zabij ich, a potem zwróć kolejny zestaw książek Thalii.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper