Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Z siostrą za pan brat

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Z siostrą za pan brat

Opis zadania "z siostrą za pan brat" z Dying Light 2.

temp_name

Idź na zachód Wharf - na jednym z dachów spotkasz starszego mężczyznę, który powie Ci, gdzie znajduje się Twoja siostra. Udaj się do znacznika i wejdź do mieszkania od parteru. Przejdź przez windę i wespnij się do góry - dostaniesz się na piętro, które zostało przejęte przez renegatów. Zabij ich, a następnie udaj się w stronę zamkniętej klatki, za którą kryje się wiele ciekawych skarbów.

temp_name

Oprócz nich spotkasz tutaj dziewczynkę, o której wspominał zleceniodawca. Waszą rozmowę przerwą bandyci, których musisz zabić. Potem wyjdź z budynku najlepiej tą samą drogą i dostań się w pobliże wcześniej przejętego wiatraka. Tam raz jeszcze pomów ze swoją "siostrą", która poprosi Cię o to, abyś udawał jej brata. Do Ciebie należy decyzja, czy powiesz dziadkowi prawdę, czy też będziesz udawał, że jesteś jego wnukiem. Niezależnie od wyboru misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper