Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Waltz, pierwsza walka z bossem

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Podczas misji związaną z obserwatorium przyjdzie w końcu czas na stoczenie pierwszej walki z naukowcem.

temp_name

Waltz posiada trzy ataki. Pierwszy z nich to zwykłe, sygnalizowane uderzenie. Drugi z nich jest związany z umiejętnością, która uderza we wszystko, co znajduje się na drodze bossa - musisz uciekać z pozycji, w którą się wpatruje, gdy tylko na jego rękach zaczną pojawiać się żółte poświaty. Trzeci atak to dziwny podmuch wiatru, który spada na ostatnie znane miejsce Aidena. Musisz unikać wszystkich tych ciosów i wyprowadzać kontry.

Waltz jest zazwyczaj odsłonięty, więc możesz próbować go zajść od tyłu. Blokuje tylko wtedy, gdy jego ręce są uniesione ku górze. Wtedy aktywuje specjalną barierę blokującą wszystkie Twoje ataki. Gdy uderzysz w nią to wiedz, że boss wyskoczy w powietrze i uderzy w ziemię odrzucając wszystko blisko siebie. Gdy Waltz straci połowę paska zdrowia włączy się film przerywnikowy, walka dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper