Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - przedmioty lecznicze i rzucane, jak użyć?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - przedmioty lecznicze i rzucane, jak użyć?

Jak wybrać przedmioty lecznicze i rzucać nożami?

W Dying Light 2 znajdziesz wiele sposobów na leczenie. Zdrowie do pewnego stopnia uzupełnia się zawsze automatycznie, ale aby zapełnić pasek zdrowia wymagane jest użycie przedmiotu leczniczego. Ten przypiszesz do jednego z czterech dostępnych slotów z poziomu ekwipunku. Jak jednak go użyć?

temp_name

Wymagane jest skorzystanie z koła przedmiotów leczniczych, które jest dostępne w przypadku wersji na PC pod klawiszem "5". Trzeba go przytrzymać, a następnie wybrać za pomocą kursora interesujący Cię item. Aby potem go użyć trzeba przytrzymać klawisz "H" i poczekać, aż nasza postać - w przypadku zwykłych przedmiotów leczniczych - zabandażuje się. Możesz manewrować tego typu itemami właśnie dzięki wyżej wymienionym kole przedmiotów jednorazowych (w ich skład wchodzą także wspomagacze na odporność czy wytrzymałość).

W przypadku przedmiotów rzucanych wygląda to dość podobnie. Cztery interesujące Cię gadżety przypiszesz z poziomu ekwipunku, a w trakcie zabawy użyjesz je (np. specjalnych noży) klikając scrolla na myszce. Zmienić broń boczną możesz podczas scrollowania. Po lewej stronie ekranu, w jego dolnej części, zauważysz kafelek wysunięty najbardziej na lewo - to on wskazuje Ci, który gadżet jest obecnie przypisany.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper