Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - pistolety i karabiny, czy występują w grze?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: pistolety i karabiny, czy występują w grze?

Czy w Dying Light 2 występują pistolety i karabiny?

Przez pierwszą połowę zabawy w pierwszym Dying Light zainteresowani mogli korzystać z broni palnej. Gdy tylko otrzymaliśmy do swojego arsenału karabin szturmowy, rozgrywka stała się w pewien sposób uproszczona. Jednym powyższe rozwiązanie przypadło do gustu, innym z kolei niekoniecznie.

Czy w Dying Light 2 również znajdziemy pistolety i karabiny? (Nie)stety, ale nie - Techland oznajmił, że przez sytuację przedstawioną w świecie, który zwiedzimy z perspektywy Aidena Caldwella, broń palna nie może występować na ulicach Villedoru. Trwa wojna, cywilizacja jest zniszczona, więc tak naprawdę żaden człowiek nie potrafi stworzyć działającego pistoletu.

Jedyną giwerą, którą będziemy mogli stworzyć własnoręcznie, jest strzelba noszona na lewej ręce bohatera. Jej wykonanie będzie ciężkie, a zużywanie bardzo szybkie, co sprowadza się do tego, że rzadko kiedy będziemy mogli się nią pochwalić przed innymi bandytami.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper