Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - czas rozgrywki, ile zajmie ukończenie gry?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: czas rozgrywki, ile zajmie ukończenie gry?

Ile czasu zajmuje ukończenie Dying Light 2?

Coraz więcej gier z otwartym światem posiada historię starczającą na wiele godzin. Sprowadza się to do tego, że spora część zainteresowanych nie poznaje przygód do końca - dobrym przykładem jest tutaj Wiedźmin 3. Techland postanowił nie iść tą drogą i zaoferować wystarczający czas rozgrywki.

Ukończenie głównej fabuły w Dying Light 2 zajmuje mniej więcej 25 godzin. Twórcy oznajmili, że czas ten może się wydłużyć w zależności od naszego stylu rozgrywki - nawet sam początkowy, wprowadzający do świata gry i zaznajamiający nas z głównym bohaterem może trwać 6-7 godzin.

Ile godzin z naszego życia wyjmie wymaksowanie Dying Light 2. Techland zajął się wypełnieniem mapy interesującą zawartości. Na moim przykładzie, pierwsze podejście, w które zaliczyło się ukończenie większości zadań pobocznych i aktywności nieobowiązkowych w świecie gry, zajęło mi niespełna 95 godzin. Gdybym miał całkowicie wyczyścić mapę i dokończyć kilka powtarzalnych questów, czas ten wydłużyłby się spokojnie do 110 godzin.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper