Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - szybka podróż, metro i siedziby frakcji

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - szybka podróż, metro i siedziby frakcji

Szybka podróż w Dying Light 2, kiedy dostępna?

Szybka podróż w Dying Light 2 to zagadka na początku rozgrywki. Po dotarciu do Old Villedor wcześniej czy później odkryjesz metro znajdujące się blisko bazaru, ale nawet po wejściu do niego nie poznasz żadnych szczegółów dotyczących tejże aktywności. Nie możesz je wyzwolić z rąk bandytów czy jakiejś frakcji, aby stało się dostępne do użytku. Sytuacja ta będzie utrzymywać się tak naprawdę aż do zakończenia wątku głównego w Old Villedor.

temp_name

Po przedostaniu się do Central Loop zauważysz, że metro blisko bazaru jest już dostępne. Dzięki temu możesz w każdej chwili wrócić do pierwszej lokacji, kiedy tylko sobie tego zażyczysz. Wystarczy najechać na mapę lub wejść do metra i skorzystać z tablicy pozwalającej wykonywać szybką podróż. Jest to jedyne metro, które stanie się aktywne automatycznie - resztę z nich musisz samodzielnie odbić z rąk bandytów lub zarażonych.

Po pchnięciu fabuły do przodu będziesz mógł korzystać z szybkiej podróży również między siedzibami frakcji. Gdy dotrzesz do centrum Villedoru nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł w każdym momencie teleportować się do Quarry End lub statku Missy. Takich punktów kontrolnych, wraz z wykonywaniem kolejnych misji głównych, będzie jeszcze więcej.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper