Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Rozkazy

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Rozkazy

Opis zadania głównego "Rozkazy" z Dying Light 2.

Po obronieniu przed renegatami rybiego oka pomów z Lawan, co rozpocznie kolejną misję fabularną. Musisz zanieść pewną kopertę z rozkazami do porucznika Rowe'a, który znajduje się w centrum Villedoru. Udaj się do znacznika - gdy dotrzesz na posterunek pomów z Gradym. On powie Ci, gdzie znajduje się porucznik. Na miejscu znajdziesz jednak wyłącznie renegatów i jednego z ocaleńców z SP.

temp_name

Zabij ich, a po krótkiej rozmowie z Mateo będziesz musiał uporać się z drugą grupką. Uważaj na łuczników. Następnie udaj się w stronę dachu hotelu, na którym powinien znajdować się Rowe. Zgodnie z zaleceniem, wyciągarkę znajdziesz na prawo od rozwalonego mostu - skocz do niej po obudowach lamp. Zabij kilku renegatów, a potem dostań się na dach. Tam będziesz musiał eliminować kolejnych wrogów i uwalniać więźniów, którzy pomogą Ci w walce.

Ogólnie rzecz biorąc oponentów nie ma dużo. Uważaj jedynie na strażnika, który posiada pancerz. Warto przed nim uwolnić drugiego espeka, który pomoże w walce. Potem wejdź schodami na najwyższe piętro i otwórz drzwi, co doprowadzi do odnalezienia swojego celu. Powie Ci on o miejscu, z którego można włamać się do centrum danych GRE, ale finalnie Lawan nie będzie do końca zadowolona. Pomów z nią, po czym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper