Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Kain

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Kain

Opis misji pobocznej "Kain" w Dying Light 2 Bloody Ties.

Po wykonaniu przynajmniej 5 walk na arenie w Carnage Hall Twój największy fan porozmawia z Tobą i wręczy Ci mapę z punktami, w których znajdują się nietypowe inhibitory. Doda też, że ktoś o ksywce Kain udał się już do tego miejsca. Jest to oczywiście Ciro, więc udaj się do Villedor i dotrzyj do znacznika.

Dying Light 2 - Kain

Na miejscu znajdziesz mieszkanie. Zabij paru wrogów blokujących ci drogę do skrzyni z inhibitorem. Wejdź z nią w interakcję, a dowiesz się, że Ciro jest już przy rzece. Opuść szybko mieszkanie i biegnij za chłopakiem. Wejdź do pomieszczenia, do którego musisz wejść w nocy - inaczej znajdziesz tutaj przemieńców. Na zachodzie znajdziesz wiatrak, przy którym możesz się przespać.

Dying Light 2 - Kain 2

Finalnie po dostaniu się do środka użyj zmysłu przetrwania i idź za śladami Ciro. Zeskocz w dół, a potem podejdź do szybu wentylacyjnego. Otwórz właz, zejdź w dół, zabij 2 zarażonych i sprawdź skrzynkę z inhibitorem. Gdy zauważysz, że jest pusta, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper