Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Skradziona własność

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Skradziona własność

Opis przejścia misji "skradziona własność" w Dying Light 2.

Po załatwieniu sprawy z wieżą ciśnień w regionie Horseshoe będziesz mógł pomówić z Teresą kłócącą się ze swoją przyjaciółką. Kobieta uważa, że znajoma ją oszukała, więc podejdź do jej kącika i zapoznaj się z zadaniem. Teresa poprosi Cię, abyś pomówił z Anną, więc zrób to od razu, ponieważ znajduje się ona kilkanaście metrów obok Ciebie - w głównym budynku wieży ciśnień. Pukanie do drzwi nie zda się na nic, ponieważ NPC Cię nie wpuści.

temp_name

Musisz więc dostać się inną drogą. Skorzystaj z budynków od prawej strony - patrząc od frontowych drzwi. Wdrap się po drewnianych konstrukcjach przy ścianie na balkon i wejdź do pomieszczenia, w którym przebywa Anna. Poznaj jej wersję wydarzeń, a potem wejdź do budki, w którym była przechowywana mąka. Zbadaj generator, ślady stóp, a potem narzędzia na szafce. Gdy to zrobisz odwróć się za siebie i przyjrzyj się śladom worka z mąki - podążaj za nimi. Gdy się urwą, pomów raz jeszcze z Anną i zapytaj, kogo może podejrzewać. Teraz musisz udać się na bazar i pomówić z człowiekiem o pseudonimie Cwaniak. Opowie Ci o Bennym i jego długu wobec niego. Musisz teraz pójść do magazynów Teresy i poszukać składnika.

temp_name

Po dotarciu do północnego magazynu przeskocz nad położonym na ziemi płotem pod napięciem, a potem wejdź do malutkiej spiżarni i zbadaj ślady. Zaczepi Cię Benny, syn Tereny. Rozmowa skończy się tym, że spadniesz w dół, a mężczyzna ucieknie. Musisz iść do południowego magazynu, aby kontynuować zadanie. Wejdziesz do niego od północy - otwierając zamknięte drzwi wytrychem. Ponownie przeskocz nad siatką pod napięciem, a potem przesuń tekturę, aby znów pomówić z Bennym. Konwersację przerwie Teresa - to ona stoi za kradzieżą mąki, więc możesz ją oskarżyć i wysłuchać jej tłumaczenia.

Wróć do cwaniaka i zapytaj się, czy można się jakoś z nim dogadać. Opowie Ci o zakładzie z Urbanem, w którym chodzi o to, aby wdrapać się na dach i zebrać flagę. Dzięki temu Cwaniak umorzy dług, więc zgódź się na jego propozycję. Uwaga! Aby rozwiązać problem z mąką musisz zdobyć i odnieść flagę Cwaniakowi w dokładnie 5 minut.

temp_name

Wyjdź więc jak najszybciej z bazaru i od razu skieruj się w lewą stronę. Wejdź po deskach na konstrukcję i zacznij cały czas iść tak, jak wskazuje droga. Jeśli wcześniej wykonałeś zadanie z Damienem będziesz wiedział, w jaki sposób musisz się tutaj zachować. Łap się kolejnych, oznaczonych na żółto elementów. Gdy znajdziesz się w jednej z wież wespnij się do góry po drewnianej belce, a potem, gdy już wrócisz na zewnątrz, wespnij się na dach. Zbierz flagę, zeskocz na filary, a następnie na posąg. Zejdź w dół i odnieść przedmiot, aby umorzyć dług Benny'ego i Teresy. Przy okazji dowiesz się, dzięki komu powstała flaga, którą musiałeś zebrać. Teraz wystarczy tylko wrócić do zleceniodawczyni, aby misja się zakończyła.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper