Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Hakon, walka z bossem

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Hakon, walka z bossem

Opis walki z Hakonem w Dying Light 2.

temp_name

Hakon potrafi unikać noży do rzucania, a także szybkich ataków - niezależnie od tego, ile ich wyprowadzisz. Staraj się więc wyprowadzać mocne ciosy, gdy oponent unosi swój topór w górze. Wtedy przełamiesz jego gardę. Rzucaj w niego koktajlem mołotowa i poczekaj, aż ogień w minimalnym stopniu zgaśnie i wyprowadź kilka ciosów. Czynność tę powtarzaj, aż padnie - to najlepsza taktyka na niego. Ponadto zajmij się łucznikami przy łukach kościoła, ponieważ będą Cię irytować. Gdy boss straci połowę życia rozpoczniesz drugą turę walk. Musisz znaleźć byłego nocnego biegacza. Udaj się w pierwszej kolejności na piętro.

temp_name

Gdy znajdziesz się na mostku z desek odwróć się plecami do ołtarza i korzystając z liny z hakiem przeskocz w stronę rzeźby. Otwórz drzwi, aby kontynuować starcie z Hakonem. Kontynuuj wcześniej przybraną taktykę. Rzuć w niego koktajlem mołotowa, poczekaj, aż ogień w minimalnym stopniu zgaśnie, wyprowadź kilka ciosów albo korzystaj z noży do rzucania i powtarzaj tę czynność aż do momentu, gdy "straci życie".

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper