Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Nalot (Aitor czy Sophie)

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 Nalot - Aitor czy Sophie

Dying Light 2 Sophie czy Aitor?

temp_name

W trakcie wykonywania misji głównej o tytule Nalot będziesz musiał zdecydować się, czy chcesz wejść do motelu Tango, czy też nie. Od tego wyboru zależy los bazaru i mieszkańców Old Villedor. Decyzja ta wpłynie także na zakończenie gry, a dokładniej na to, kto przejmie kontrolę nad Old Villedor:

  • Jeśli nie wejdziesz do motelu Tango i udasz się do Aitora, wrócisz do kwatery głównej SP i zakończysz misję. Będziesz współpracował z Aitorem i nie ma żadnego znaczenia, czy w kolejnym zadaniu oddasz im wieżę ciśnień.
  • Jeśli wejdziesz do motelu Tango i zgodzisz się pomóc Sophie, to zdradzisz Aitora. Krążąc wokół ich kwatery głównej będziesz atakowany przez Stróżów Prawa. Bazar pomoże Ci wyjść z Old Villedor, ale w kolejnych misjach zostaniesz zaatakowany przez Aitora.
  • Jeśli wejdziesz do motelu Tango i nie zgodzisz się pomóc Sophie, to kontynuowana będzie ścieżka wymieniona wyżej (współpraca z Aitorem).
Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper