Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Pierwsza Krew

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Pierwsza Krew

Opis zadania głównego "Pierwsza Krew" z Dying Light 2 Bloody Ties.

Po rozpoczęciu DLC udaj się do regionu Quarry End w Old Villedor i podejdź pod drzwi prowadzące na arenę. Wysłuchaj rozmowy z ochroniarzem, podczas której możesz śmiało podać wszystkie dostępne hasła. Żadne z nich nie będzie prawidłowe, więc stwierdź na końcu, iż nie znasz odpowiedzi.

Dying Light 2  Pierwsza Krew

Potem przyjdzie do ciebie nieznajomy, który cię okradnie. Będziesz musiał za nim biec. Używaj zmysłu przetrwania, który pokaże ci, w którą stronę biegł nieznajomy. Najpierw musisz biec cały czas prosto, potem odbić w prawo, a na końcu przejść przez ulicę, skręcając w lewo.

Dying Light 2  Pierwsza Krew 2

Finalnie dotrzesz do okna, które nieznajomy zabarykadował deskami. Wdrap się na dach budynku i wejdź włazem do góry. Gdy będziesz na klatce schodowej, odwróć się za siebie i wskocz w ciasny korytarz, za którym znajduje się pleśń. Przejdź pod murkiem, a dotrzesz do drzwi do pokoju, w którym powinien być nieznajomy.

Dying Light 2  Pierwsza Krew 3

Obejrzyj scenkę, po której zabij zarażonych. Używaj swoich zdolności, aby szybko ich rozdeptać lub broni o dużym zasięgu. Potem wyjdź z bloku i rusz do chrzcielnicy. Tym razem Aiden poda poprawne hasło. Podejdź do osoby zbierającej chętnych i zapisz się do turnieju. Po długiej rozmowie idź za Ciro w stronę areny, a potem rozpocznij bitkę.

Dying Light 2  Pierwsza Krew 4

Masz do dyspozycji wyznaczony kij bejsbolowy i 3 apteczki. Staraj się walczyć blisko Ciro, aby w razie potrzeby zabić wrogów, którzy go atakują. Starcie nie jest wymagające, więc bez problemu powinieneś wyeliminować wszystkich zapaśników. Po tym obejrzyj scenkę, w której poznasz Czachę. Po odzyskaniu kontroli nad postacią zabij zarażonych.

Dying Light 2  Pierwsza Krew 5

Nie martw się ludźmi, którzy będą Ci pomagać - nawet jeśli kogoś uderzysz, to on dalej będzie zajmował się zombie. Po starciu udaj się do pokoju z generatorem obok i obejrzyj kolejną scenkę, w której dowiesz się, że aby dostać się na główną arenę, będziesz musiał wykonać 3 wyzwania. Opisaliśmy je na kolejnej stronie poradnika.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper