Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Bloody Ties: jak rozpocząć DLC?

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Bloody Ties: jak rozpocząć DLC?

Jak rozpocząć DLC Bloody Ties do Dying Light 2?

Po zakupie lub zainstalowaniu (dzięki przepustce sezonowej) DLC Bloody Ties do Dying Light 2 niemalże wszyscy chętni będą mogli rozpocząć fabularne rozszerzenie do przygody Aidena. Wystarczy przejść do dziennika i wyszukać zadania o tytule "Pierwsza krew", które uruchamia wspomniany dodatek.

Dying Light 2 - Bloody Ties: jak rozpocząć DLC?

Co jednak ciekawe, nie będzie ono dostępne dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z Dying Light 2. Jeśli nie przeszedłeś prologu, a więc nie dostałeś się do pierwszego większego regionu w Villedorze (dokładniej do Old Villedor), to nie będziesz w stanie ruszyć z tym DLC.

Nawet po dostaniu się do Old Villedor nie jest zalecane od razu rozpoczęcie dodatku Bloody Ties, ponieważ jego zalecany poziom wynosi 2. Warto więc ulepszyć swojego bohatera do przynajmniej 3 poziomu umiejętności/wyposażenia i dopiero potem ruszyć na arenę dostępną na terenie Quarry End.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper