Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Stacje metra (szybka podróż), lokalizacja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Stacje metra (szybka podróż), lokalizacja

Lokalizacje stacji metra w Dying Light 2.

Stacje metra w Dying Light 2 służą do szybkiej podróży. Obiekty te staną się dopiero dostępne dla Ciebie po opuszczeniu Old Villedor, a więc po dostaniu się do centrum. Ponadto, jedna z misji pobocznych od barmana z rybiego oka zapozna Cię z jego podstawami. Pamiętaj, aby do tego typu aktywności podchodzić w nocy - wtedy masz większe pole do popisu, ponieważ w podziemiach znajdziesz mniej zarażonych!

Jeśli w danym regionie nie aktywowałeś stacji elektrycznej, nie włączysz zasilania od razu, ponieważ będziesz musiał udać się do generatorów. Aby tego uniknąć zajmij się w pierwszej kolejności wyżej wymienionymi obiektami, a dopiero później stacją metro w danej strefie Villedoru.

Metro: Newalls Crossing (New Dawn Park)

temp_name

Pierwsze metro do zdobycia znajduje się tuż pod rybim okiem. Omijaj zarażonych i skorzystaj z szybu wentylacyjnego widocznego w toaletach (pierwsze pomieszczenie po minięciu "zapory" w formie zombie). Pozwoli Ci on od razu dostać się na peron, z którego do rozdzielni jest bardzo blisko. Będąc w niej włącz zasilanie - nie będzie to możliwe, jeśli do tej pory nie aktywowałeś w tym regionie stacji elektrycznej. W przypadku niepowodzenia zejdź w dół i aktywuj trzy generatory ręcznie, po czym wróć do zasilania.

Metro: King William Bridge (Muddy Grounds)

temp_name

Drugie metro znajdziesz w Muddy Grounds. Wejdź do środka najlepiej pod osłoną nocy i tym razem wybij renegatów. Trochę ich jest - w szczególności uważaj na łuczników, którymi powinieneś zająć się w pierwszej kolejności. Po walce wejdź do rozdzielni, a potem w dół, aby włączyć generatory. Jeśli nie będziesz wiedział, jak przejść na drugą stronę pomieszczenia skażonego chemikaliami, skorzystaj z drogi z lewej strony (tam też przymocowana jest drabina) - patrząc od generatorów znajdujących się przed Tobą, gdy tylko wejdziesz do tejże lokacji. 

Metro: Waterside (Wharf)

temp_name

W tym metrze znajdziesz zarażonych. 

Metro: Wieżowiec VNC (Garrison)

temp_name

Metro: Katedra (Saint Paul Island)

temp_name

Metro: Hayward Square (Houndfield)

temp_name

podstrona aktualizowana

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper