Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Wyzwania parkourowe i walki, lokalizacja

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - wyzwania parkourowe i walki, lokalizacja

Gdzie znaleźć wyzwania parkourowe i walki w Dying Light 2?

Wyzwania parkourowe i walki są rozsiane po całym Villedorze. Możesz brać w nich udział wcześniej je odkrywając za pomocą swojej lornetki lub zwiedzając osady SP/Ocaleńców. Poniżej przedstawiamy lokalizację wszystkich z nich, a także krótkie opisy z poradami dotyczącymi tego, jak ukończyć tego typu aktywności.

Próba nocnego biegacza I

temp_name

Po dotarciu na miejsce podejdź do tabliczki informacyjnej na dachu i zapoznaj się ze szczegółami. Trasa posiada wiele elementów, które pomagają dostać się do punktów kontrolnych, więc pierwsze wyzwanie możesz potraktować jako próbę i zapoznanie się z drogą. 

Woda i błyskawica

temp_name

To wyzwanie jest powiązane z pewnym zadaniem pobocznym, które znajduje się w tej samej osadzie, co tablica z aktywnością poboczną.

Termin wygaśnięcia

temp_name

W tym wyzwaniu musisz dostarczyć w określonym czasie kiełbaski. W pierwszej kolejności musisz jednak pogadać z pomocnikiem wędkarza i zgodzić się na udzielenie pomocy. Zabierz kiełbaski ze stołu i rusz w trasę. trzymaj się najlepiej prawej strony i po kolei (niczym wskazówka od zegara) podchodź do kolejnych punktów. Gdy tylko na nich się znajdziesz, odhaczysz ikonę.

Pszczoły piwowara

temp_name

To kolejne wyzwanie związane z zadaniem pobocznym. Pomów z pszczelarzem i wykonaj trzy aktywności - szczególnie to oznaczone cyferką rzymską "3" jest ciężkie i przyda się tutaj paralotnia, którą zdobędziesz dopiero w Central Loop. Możesz więc wrócić tutaj dopiero po dotarciu do centrum.

Próba nocnego biegacza II

temp_name

Megagniewny krykiet

temp_name

Megagniewny krykiet to pierwsze wyzwanie walki w Villedor. Możesz wziąć w nim udział po aktywowaniu wiatraku w Quarry End. Uderzja specjalną pałką zarażonych i próbuj wyrzucić ich poza obszar starcia.

Emocje na haku

temp_name

Pomów z Samem, który opowie Ci o nowych wyzwaniach związanych z hakiem. Będziesz musiał posiadać ten przedmiot fabularny, aby wziąć udział w zabawie. Jeśli go obecnie nie posiadasz, wróć tutaj później.

Wycieczka na paralotni

temp_name

To wyzwanie skupia się na zawodach z użyciem paralotni. Jeśli nie uda Ci się go wykonać, to udaj się do rzemieślnika, który zajmuje się rozwinięciem paralotni. Twój gadżet ma trzy poziomy, więc możesz go ulepszyć dwukrotnie.

Sardynki i czosnek (Downtown)

temp_name

W tym wyzwaniu musisz znaleźć sardynki i czosnek dla kłócącego się małżeństwa. Ta aktywność jest prosta, jeśli zapamiętasz sobie, aby w przypadku trzeciego punktu kontrolnego trzymać się apartamentów. Tuż nad znacznikiem, po prawej stronie, znajdziesz dźwig, który zabierze Cię na górę.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper