Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Prometeusz

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Prometeusz

Opis obowiązkowego zadania pobocznego "Prometeusz" w Dying Light 2 Bloody Ties.

Po wykonaniu 2 wyzwań na arenie pomówisz obowiązkowo z Severusem, który rozkaże Ci iść do metra i zająć się generatorem. Udaj się do znacznika, zejdź do stacji, a potem dostań się do szybu windowego. Z niego znajdziesz się w tunelach.

Dying Light 2 - Prometeusz

Przeskocz po niebieskiej rurze, a następnie platformę pod generator. Aktywuj go i chwyć za przewód, który musisz pociągnąć w prawą stronę. Stań na platformie i popatrz się na niebieski kontener. Przejdź po rurkach obok niego i omiń siatkę przed sobą z lewej strony.

Dying Light 2 - Prometeusz 2

Potem trzymaj się blisko siatki od prawej strony, a gdy dojdziesz do ściany, odbij w lewo, aby znowu skorzystać z rur i następnie z liny. Na ostatniej platformie zeskocz w dół i aktywuj drugi generator. Chwyć za kolejny kabel, który tym razem poprowadzisz do generatora z prawej strony.

Dying Light 2 - Prometeusz  3

Tutaj sprawa jest prosta. Biegnij po ścianie, a potem skorzystaj z rur, aby dostać się na kolejne podesty. Bez problemu znajdziesz ten generator. Z niego z kolei będziesz musiał dotrzeć do czwartego i zarazem ostatniego generatora.

Dying Light 2 - Prometeusz 4

Gdy wyjdziesz z kablem na zewnątrz, wskocz na platformę z żółtą płachtą - potem do niebieskiego kontenera, a z niego na lewo, blisko dziury w siatce. Potem podbiegnij pod drzwi, otwórz je wytrychem i wejdź do środka.

Potem zacznij szybko biec do szybu windowego, nie zważając na potwory. Szybko wskoczysz do niego od krawędzi po jego prawej stronie. Aktywuj ostatnią stację i wróć do Severusa, co zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper