Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Strażnicy Pokoju

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2: Strażnicy Pokoju

Frakcja strażników pokoju w Dying Light 2.

Strażnicy pokoju z Dying Light 2 to jedna z największych grup w Villedorze. Osoby ją reprezentujące są wpływowymi ludźmi ciągle rywalizującymi z "Padlinożercami" - największymi wrogami wspomnianej w tytule frakcji.

Strażnicy pokoju składają się przede wszystkim z wykwalifikowanych żołnierzy, którzy robią wszystko, aby zaprowadzić ład i porządek na ulicach miasta. Nie patyczkują się i nie boją się użyć ciężkiej broni przed osobami zagrażającymi im lub życiom mieszkańców.

Ponadto, mają swoje własne zasady i jeśli myślą, że ktoś działał - przykładowo - za ich plecami, osobiście przeprowadzają osąd i jeśli uznają, że wskazana osoba może uprzykrzyć im życie w przyszłości, mogą spróbować się jej pozbyć.

Dying Light 2 - Strażnicy Pokoju

Koniec końców strażnicy pokoju dążą do tego, aby wszystkim żyło się lepiej. Spekuluje się, że ich przedstawiciele rozdają racje żywnościowe w należących do nich punktach kontrolnych, lecz jeśli ktoś zgarnie więcej jedzenia niż powinna jego rodzina, czeka go surowa kara - egzekucja.

Warto nadmienić, że żołnierze należący do tejże frakcji są dobrze wyposażeni i wykwalifikowani, więc walka z nimi nie będzie należeć do najłatwiejszych. Strażnicy pokoju są wyposażeni często w hełmy, pancerze, tarcze policyjne, jak i pałki.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper