Dying Light 2 - poradnik i solucja. Wybory, podstawy, porady, walka, parkour, misje, mapa, aktywności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dying Light 2 Poradnik

Dying Light 2 - Odszczurzanie

Mateusz Wróbel | 10.11.2022, 21:27

Dying Light 2 - Odszczurzanie

Opis questa "odszczurzanie" z Dying Light 2.

Gdy wrócisz pewien czas do rybiego oka w Central Loop będziesz mógł pomówić z barmanem. Lepiej się poznacie, a pod koniec Nikolas poprosi Cię o pewną usługę. Zgódź się mu pomóc, co sprawi, iż w Twoim dzienniku pojawi się kolejny quest. Tym razem związany z metrem.

Pierwsze metro do zdobycia znajduje się tuż pod rybim okiem - skorzystaj z paralotni lub wyciągu, aby znaleźć się na ziemi. Omijaj zarażonych i skorzystaj z szybu wentylacyjnego widocznego w toaletach (pierwsze pomieszczenie po minięciu "blokady" w formie zombie). Pozwoli Ci on od razu dostać się na peron, z którego do rozdzielni jest bardzo blisko. 

temp_name

Gdy jednak spróbujesz uruchomić zasilanie zauważysz, że skończy się to niepowodzeniem. Jest to spowodowane tym, że nie aktywowałeś jeszcze w tym regionie stacji elektrycznej (nie ma znaczenia, komu ją przepiszesz), więc jesteś zmuszony udać się w dół szybem windowym i uruchomić trzy oznaczone generatory ręcznie. W pierwszej kolejności włącz lampę UV, a potem przeskocz pod windą na śmieci.

Na dole Twoim wrogiem nie będą zarażeni, a skażone chemikaliami obszary. Udaj się najpierw do generatora z prawej strony, a następnie przeskocz korzystając ze specjalnych kijów wbitych w ścianę na platformę z drugiej strony. Stamtąd do dwóch kolejnych generatorów jest bardzo blisko.

temp_name

Po aktywowaniu wszystkich z nich skorzystaj z oznaczonej windy, a następnie włącz zasilanie. Stacja metra stanie się aktywna, a Ty teraz możesz wrócić z raportem do barmana rybiego oka.

Źródło: własne

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dying Light 2 - ZADANIA POBOCZNE

cropper